sobota, 26 lutego 2011

Koszt budowy domu

ile kosztuje budowa domu
„Jaki dom – jakiej wielkości i w jakim standardzie – możemy wybudować z własnych i pożyczonych funduszy ?” Tak zaczyna się obszerny artykuł w najnowszym numerze Muratora. Dzięki niemu dowiesz się ile kosztuje budowa domu. Bardzo polecam ten artykuł wszystkim, którzy chcą oszacować koszty inwestycji jaką jest budowa domu.
W artykule tym specjaliści szacują koszty budowy domu począwszy od kupna działki (o której w poprzednich artykułach już tyle pisałem), przez koszty projektu, budowy domu po wykończenie wnętrz. Tekst uwzględnia także pozostałe koszty jakie ? - przekonacie się o nich czytając artykuł.
Treść zawiera także wiele cennych uwag, dla osób planujących budowę bądź kupno domu – porusza na przykład problem kredytów - zdradza sposób jak podnieść zdolność kredytową; zestawia (podając konkretne koszty) różnice w cenach w przypadku budowy domu, kupna na rynku wtórnym lub pierwotnym od developera. Jeszcze raz polecam wszystkim polecam. Gazetę można kupić w kiosku, bądź przez internet w wersji e-gazety pod tym linkiem (opcja zamówienia tylko jednej gazety jest na dole - otrzymacie ją natychmiastowo).

3 komentarze:

  1. Co do kosztów budowy to można znaleźć jeszcze inny opis: przykład

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń